Shops and services

SUPER ZOO - chovateľské potreby

Super zoo - chovateľské potreby

Najväčší obchod s chovateľskými potrebami v Petržalke na ploche viac ako 500 m2 ponúka viac ako 10000 druhov tovarov pre vašich miláčikov.

Ponúkame:
Sieť predajní Super zoo Vám okrem profesionálneho poradenstva v súlade s novými poznatkami z oblasti výživy a starostlivosti o zvieratá ponúka širokú škálu chovateľských potrieb pre psy, mačky, hlodavce, vtáky ale aj akvaristické a teraristické portfólio.

Na našich predajniach Super zoo Vám ponúkame množstvo zvučných európskych a svetových značiek, ku ktorým nepochybne patrí: Eukanuba, Applaws, Ontario, Brit, Prospera, Royal Canin, Alpha Spirit, Animonda, Rinti, Tetra, Hagen, Fluval, Vitakraft, Savic, Versele-Laga, Ferplast, Trixie, Scruffs, Beaphar, Repti Planet, Rasco premium, Nature Land, Exo-terra a mnoho ďalších.

Pre našich zákazníkov prinášame dvojmesačník Super zoo Magazín, v ktorom predstavujeme novinky, sezónne produkty a aktuálne akciové ponuky. Aj prostredníctvom magazínu pretavujeme naše poznatky a skúsenosti v prospech zákazníka, čím neustále zvyšujeme odbornosť a informovanosť našej klientely.

U nás v Super zoo nám záleží najmä na pohode a zdraví Vašich miláčikov, a súčasne na Vašom pohodlí s nimi. Od našej práce očakávame Vaše šťastné spolužitie a radostné chvíle po boku Vášho verného spoločníka.

V Super zoo je naším hlavným cieľom neustále skvalitňovanie našich služieb a poskytnutie tak maximálneho komfortu pri nakupovaní. Pod týmto komfortom rozumieme jednoduchú orientáciu v širokom sortimente, náležitú pozornosť personálu smerom k vašim potrebám a profesionálne poradenstvo. Spolu s našimi zákazníkmi sa nám tieto ciele darí plniť už ôsmy rok, za čo im patrí naša nesmierna vďaka.

Ak ste šťastným majiteľom akéhokoľvek domáceho miláčika, alebo si zvieracieho priateľa zaobstarať iba plánujete, ste u nás na správnom mieste. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Kontakt:  02/62 41 32 22, 0914/347 122

Mail:    danubia@superzoo.sk


Otváracie hodiny

Po - Ne: 9:00 hod. - 20:00 hod.


Webstránka

www.superzoo.sk
KauflandNAY elektrodomMC Donald'sFann parfumérieLidl