Special offers

Tescoma katalóg leto 2024 (do 31.8.)

Tescoma katalóg leto 2024 (do 31.8.)


Chyťte vlnu inšpirácie na letné varenie a pečenie! Zalistujte si letným online katalógom TESCOMA a objavte novinky, akčné ceny, množstvo receptov a tiež súťaž o kvalitné panvice!

CCC NINE WEST NY S/S 2024

CCC NINE WEST NY S/S 2024


Privítajte novú sezónu v newyorskom štýle. Pozrite si kolekciu Spring Avenue, od Nine West New York v CCC!

Nová kolekcia Mexx v CCC

Nová kolekcia Mexx v CCC


Doplňte svoj jarný šatník kúskami novej kolekcie Mexx, v CCC! Nechajte sa inšpirovať pastelovými farbami v kvalitnom prevedení. 

Ponuka Rhapis

Ponuka Rhapis


Nezabudnite, že v kvetinárstve Rhapis na vás čaká jar plná sviežich farieb a čerstvých kvetov. Okrem toho si môžete prevoňať interiér sviežimi vôňami dizajnových sviečok a difuzérov svetových značiek.

V Klube CCC získate viac!

V Klube CCC získate viac!


V Klube CCC získate viac!

Klub CCC je tu pre milovníkov trendov a výnimočných príležitostí. Každý nákup je ďalším krokom k novým výhodám a atraktívnym zľavám. Nakupujte, zvýšte svoju úroveň a užívajte si jedinečné výhody vytvorené špeciálne pre Vaše módne potreby.

Klub CCC je miesto, kde sa každý bude cítiť pohodlne. Je to miesto plné inšpirácií, trendov a jedinečných príležitostí. Na najvernejších členov Klubu čakajú špeciálne výhody – doplnkové služby, extra zľavy a iné.
Na vstup do Klubu CCC Vám postačí mobilná aplikácia. Klub je dostupný aj na web stránke. Členovia Klubu môžu zabudnúť na staré, plastové kartičky – všetky dôležité informácie a body sa zbierajú elektronicky. Členstvo v Klube je úplne zadarmo.KauflandNAY elektrodomMC Donald'sFann parfumérieLidl