Special offers

FINÁLNY VÝPREDAJ V CCC (do 12.2.)

FINÁLNY VÝPREDAJ V CCC (do 12.2.)


VÝPREDAJ v CCC už končí... Využite posledné chvíle MEGA nízkych cien a nakupujte obuv, kabelky a doplnky!

Sviečky značky Muhá v Rhapise

Sviečky značky Muhá v Rhapise


Exkluzívne sviečky značky Muhá s dokonalými vôňami, ktoré nájdete v Rhapise. Urobte radosť sebe aj svojmu interiéru a uchmatnite si tu svoju!

20 % zľava na všetko od Tescomy (do 31.1.)

20 % zľava na všetko od Tescomy (do 31.1.)

 

Druhé Vianoce v januári? Prečo nie! Máme pre vás dobrú správu. Akcia -20% na celý sortiment je späť! Až do 31. januára tak nakúpite čokoľvek zo sortimentu TESCOMA vrátane noviniek o 20% lacnejšie. Či už zariaďujete kuchyňu, vyberáte pre niekoho darček alebo si len tak chcete spraviť radosť, zľava sa vždy hodí.
Akcia platí pri nákupe nad 20 €. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavovými akciami a nie je možné ju uplatniť na nákup darčekových poukazov.

Online katalóg TESCOMA jeseň/zima 2022

Online katalóg TESCOMA jeseň/zima 2022

 

Nový katalóg plný horúcich noviniek, vyskúšaných receptov a tipov na výhodné nákupy je tu. Zaujíma vás, ako dvaja mladí muzikanti dostali TESCOMU z garáže do 130 zemí sveta? Uvítate inšpiráciu na darčeky pre vašich blízkych? A chcete tento rok konečne upiecť skutočne mäkké vianočné perníky? Prelistujte si nový Tescoma online katalóg jeseň/zima 2022.

Darčekové karty CCC

Darčekové karty CCC

 

DOCHÁDZAJÚ VÁM NÁPADY NA DARČEKY? Narodeniny, meniny, výročie, či Vianoce? Všetko vyriešite DARČEKOVOU KARTOU CCC! Darčekovú kartu si môžete zakúpiť v predajni CCC. Nabiť ju môžete ľubovoľnou sumou od 10€ do 500€ a darovať ju Vašim najbližším.

V Klube CCC získate viac!

V Klube CCC získate viac!


V Klube CCC získate viac!

Klub CCC je tu pre milovníkov trendov a výnimočných príležitostí. Každý nákup je ďalším krokom k novým výhodám a atraktívnym zľavám. Nakupujte, zvýšte svoju úroveň a užívajte si jedinečné výhody vytvorené špeciálne pre Vaše módne potreby.

Klub CCC je miesto, kde sa každý bude cítiť pohodlne. Je to miesto plné inšpirácií, trendov a jedinečných príležitostí. Na najvernejších členov Klubu čakajú špeciálne výhody – doplnkové služby, extra zľavy a iné.
Na vstup do Klubu CCC Vám postačí mobilná aplikácia. Klub je dostupný aj na web stránke. Členovia Klubu môžu zabudnúť na staré, plastové kartičky – všetky dôležité informácie a body sa zbierajú elektronicky. Členstvo v Klube je úplne zadarmo.KauflandNAY elektrodomMC Donald'sFann parfumérieLidl