Special offers

Online katalóg jar 2024 (do 31.5.)

Online katalóg jar 2024 (do 31.5.)


Buďte originálni! V novom jarnom katalógu od TESCOMY objavíte nový farebný riad s jedinečným dekorom, tipy na domáci brunch, recept na králičie jarné menu z tlakového hrnca, či tipy na Veľkonočné pečenie. A to samozrejme nie je všetko. 

-25 % na všetky panvice TESCOMA (do 31.3.)

-25 % na všetky panvice TESCOMA (do 31.3.)


Dobrá panvica je pilierom modernej kuchyne a v TESCOME to vieme. Využite mimoriadnu zľavu 25 % a vymeňte svoju starú panvicu za modernú novú. Akcia prebieha počas celého marca. 

Tašky CCC

Tašky CCC


Od malých tašiek na špeciálne príležitosti, až po veľké nákupné tašky na notebook alebo každodenné nákupy – v CCC nájdete najväčší výber tašiek! Vyberte si zo značiek, ktoré už dobre poznáte: Lasocki, Gino Rossi alebo Badura. Objavte aj nové značky: Nine West New York a Beverly Hills Polo Club! Najväčšiu ponuku kabeliek nájdete v predajniach CCC, v aplikácii a na ccc.eu.

Spoznajte ikony mestského štýlu v CCC

Spoznajte ikony mestského štýlu v CCC


Oldschoolové tri pásiky alebo trendy Sprandi? 

V Klube CCC získate viac!

V Klube CCC získate viac!


V Klube CCC získate viac!

Klub CCC je tu pre milovníkov trendov a výnimočných príležitostí. Každý nákup je ďalším krokom k novým výhodám a atraktívnym zľavám. Nakupujte, zvýšte svoju úroveň a užívajte si jedinečné výhody vytvorené špeciálne pre Vaše módne potreby.

Klub CCC je miesto, kde sa každý bude cítiť pohodlne. Je to miesto plné inšpirácií, trendov a jedinečných príležitostí. Na najvernejších členov Klubu čakajú špeciálne výhody – doplnkové služby, extra zľavy a iné.
Na vstup do Klubu CCC Vám postačí mobilná aplikácia. Klub je dostupný aj na web stránke. Členovia Klubu môžu zabudnúť na staré, plastové kartičky – všetky dôležité informácie a body sa zbierajú elektronicky. Členstvo v Klube je úplne zadarmo.KauflandNAY elektrodomMC Donald'sFann parfumérieLidl