Special offers

Letný online katalóg TESCOMA 2023 prináša novinky, zľavy a more inšpirácie

Letný online katalóg TESCOMA 2023 prináša novinky, zľavy a more inšpirácie


Leto sa hlási o slovo! Lahodné čerešne, dobroty z karfiolu a brokolice, ale aj recepty zo slnečného Talianska vrátane rozprávania o káve. To a ešte oveľa viac nájdete v našom novom letnom online katalógu.

ORLEN express

ORLEN express


Príďte si dotankovať energiu na samoobslužnú čerpaciu stanicu ORLEN express, ktorá sa nachádza na parkovisku nášho nákupné centra. Čerpačka je otvorená nonstop a ponúka oproti ostatným čerpacím staniciam siete ORLEN nižšie ceny. Okrem palív tu natankujete podľa ročného obdobia aj kvapalinu do ostrekovačov.

Platba je možná bezhotovostne a to buď bankovou alebo palivovou kartou. Stačí na termináli navoliť čiastku, za ktorú chcete tankovať. Ak neviete ako na to, pozrite si inštruktážne video a zistíte, že je to veľmi jednoduché.

V Klube CCC získate viac!

V Klube CCC získate viac!


V Klube CCC získate viac!

Klub CCC je tu pre milovníkov trendov a výnimočných príležitostí. Každý nákup je ďalším krokom k novým výhodám a atraktívnym zľavám. Nakupujte, zvýšte svoju úroveň a užívajte si jedinečné výhody vytvorené špeciálne pre Vaše módne potreby.

Klub CCC je miesto, kde sa každý bude cítiť pohodlne. Je to miesto plné inšpirácií, trendov a jedinečných príležitostí. Na najvernejších členov Klubu čakajú špeciálne výhody – doplnkové služby, extra zľavy a iné.
Na vstup do Klubu CCC Vám postačí mobilná aplikácia. Klub je dostupný aj na web stránke. Členovia Klubu môžu zabudnúť na staré, plastové kartičky – všetky dôležité informácie a body sa zbierajú elektronicky. Členstvo v Klube je úplne zadarmo.KauflandNAY elektrodomMC Donald'sFann parfumérieLidl